Mbështet Albanian Daily

E përditshme, për të gjithë

Headlines

Putini arreston gjeneralin që mbështeti rrebelimin e Prigozhinit

Gjenerali rus Sergei Surovikin, i vlerësuar edhe si gjenerali gjakarar u arrestua pas rebelimit të Wagner PMC, shkruan “The Moscow Times”, së cilës i...

Spotlight

Përleshja e vajzave në “Përputhen”, AMA dhe shoqëria

Nuk do shumë inteligjencë se kushdo që shikon këtë mizeri skenike, përfshihet dhe transmeton energji negative. E duke bërë analizën e këtij brezi rinie, që shesin luksin dhe shfrenimin drejt marrëzisë, por aspak thjeshtësinë dhe natyralitetin njerëzor, të vjen instiktivisht një pyetje: Po ku është fshehur ajo rini që ka çfarë të japë dhe të frymëzojë pjesën tjetër të gjeneratës së saj?!

Opinion

Sport

Gazetari sportiv britanik martohet me shoqen e së bijës

Ish- prezantuesi i njohur sportiv i Sky Riçard Kejs chard Keys) u martua me shoqen e vajzës së tij Lusi Roze (Lucie Rose) 35...