Mbështet Albanian Daily

E përditshme, për të gjithë
BallinaLajmeShqipëriDyshohet se dhunonte gruan. Policia i gjen amë e municione

Dyshohet se dhunonte gruan. Policia i gjen amë e municione

Një burrë i cili dyshohet se ushtronte dhunë ndaj bashkëoshortes së tiij në fshatin Lusën të Kukësit u arrestua nga policia me akuzën e dhunës në familje. Arrestimi i u krye të martën me 8 mars, pikërisht në datën që njihet si Dita e Gruas. Dy armë ëjarri pushkë dhe një sasi municioni luftarak, u sekuestruan nga policia e Kukësit gjatë gjatë një kontrollit të banesës së shtetasit A.P në në në fshatin Lusën. Po ashtu policia tha se kishte sekuestruar edhe një shkop bejzbolli e sende  të tjera që tashmë jan administruar në cilësinë e provave materiale. Burri 45 vjeçar tashmë akuzohetpër mbajtje dhe prodhimit të armëve dhe municioneve luftarake si dhe dhunë në familje. Policia bën thirrje për denoncimin e krimit në familje me qëllim parandalimin e rasteve të rënda kriminale.  

- Reklame -
Google search engine

Most Popular

Related stories