Mbështet Albanian Daily

E përditshme, për të gjithë
BallinaLajmeShqipëriTentativa e grabitjes së bankës, në tunel mbetje pijesh e ushqimesh e...

Tentativa e grabitjes së bankës, në tunel mbetje pijesh e ushqimesh e rroba

Doreza, kanatiere, kanaçe pijesh energjike, lëngjesh e sende të tjera, janë sekuestruar nga policia në tunelin, nëpërmjet të cilit synohej vjedhja e bankës “Credins”, pranë ish- stacionit të trenit në Tiranë. Burime nga grupi i hetimit i thanë “Albaniandaily”, se autorët kishin lënë për gjatë gjithë gjatësisë së tunelit, shishe uji, lëngjes, pijesh energjike apo mbeturina ushqimore. Po kështu kanatietre, bluza, xhupa apo veshje të tjerë pune që janë përdorur nga autorët, gjatë kohës që punonin në tunel. Të gjitha këto prova janë administrar nga policia në cilësinë e provës materiale dhe janë dërguar për ekzaminim në Instiutin e Policisë Shkencore.

- Reklame -
Google search engine

Most Popular

Related stories